10 sonuçtan 1 ile 10 arası

 1. #1
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nereden Yer
  HüZün SaRaYı!
  Mesajlar Mesajlar
  2.824
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 941 + 78204


  Exclamation Her Yönüyle 3G

  3G, cep telefonundan ya da bilgisayarından hızlı internet bağlantısı ve yepyeni servisler sağlayan yeni mobil
  teknolojinin ismi.

  Turkcell 3G kapsama alanında, hemen, her yerden çok hızlı internete bağlanabileceksin. Cep telefonundan sevdiklerinle, onları görerek konuşabileceksin.

  Eve yetişmeye çalışırken cep telefonundan kaçırmak istemediğin televizyon dizisini ya da kupa maçını canlı olarak izleyebileceksin.

  Türkcellin 3G Hakkındaki Bilgi ve Tarifeleri;

  Turkcell 3G ile şaşırtan yenilikleri, kullanım kolaylıklarını ve ekonomik tarifeleri keşfedeceksiniz.

  3G'ye geçmek çok kolay ve ücretsiz. Mevcut tarifenizde hiçbir değişiklik yapmadan 3G'ye geçip, 3G teknolojisini ve hızını kullanabilirsiniz.

  Bu yeni iletişim çağında Turkcell 3G hızında internet, Görüntülü Görüşme, Mobil TV, Turkcell 3G Gözz, Turkcell 3G VINN gibi pek çok yenilik hayata geçiyor. 3G dünyasına katılmak için ihtiyacın olan 3G'li telefon, modem ve Netbook'lar uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile Turkcell'de.

  Turkcell 3G dünyasına katılmak ücretsiz ve çok kolay. Bireysel Turkcell hattından 3G yazıp, 2323'e kısa mesaj göndermek yeterli.

  Kurumsal müşteriler ise şirket yetkilileri ya da Kurumsal Hizmet Danışmanları ile bağlantıya geçerek Turkcell 3G dünyasına kolayca katılabilir.

  Turkcell 3G dünyasına katılmak ücretsiz. Üstelik ek bir ücret ödemeden normal tarifen üzerinden 3G ile görüntülü de görüşebilirsin. Mevcut dakika paketindeki dakikaları da görüntülü görüşme için kullanabilirsin. Sana uygun internet paketini alarak, 3G'li cep telefonundan ya da dizüstü bilgisayarından VINN takıp Turkcell 3G hızında internete bağlanabilirsin. Cep telefonundan Turkcell MobilTV ile televizyon izlemek için ihtiyacına göre aylık ya da günlük paketlerden birini seçebilirsin.

  VODAFONE 3G İLE MUŞTERİLERİNE NELER HAZIRLAMIŞ ?

  Vodafone 3G+ ile telefon görüşmesinin anlamı değişiyor, yepyeni bir iletişim çağı başlıyor.
  Artık Vodafone 3G+ ile sevdiklerizin sadece sesini duymakla yetinmeyecek, onlarla görüntülü konuşup telefonda da göz göze gelebileceksiniz. Seni seviyorum derken sevgilinizin gözlerinin içine bakabilecek, çok özlediğiniz ailenizi sanki yanıbaşınızdaymış gibi görebilecek, tatil için gittiğiniz şehri arkadaşlarınıza cep telefonunuzdan gezdirebileceksiniz.

  Görüntülü konuşmayı destekleyen bir cep telefonunuz varsa, Vodafone 3G+ ile herhangi bir program yüklemeden veya yeni bir abonelik yapmadan, siz de anında görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

  Üstelik Vodafone 3G+ ile görüntülü konuşma, farkını deneyebilmeniz için normal konuşmayla aynı fiyata!

  Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.


  Mobil İnternet Paketleri

  Vodafone tarifelerinin sade ve kolay anlaşılır yapısı, abonelerin ihtiyaçlarına göre en uygun 3G+ internet paketini seçmelerini sağlıyor.

  "Fatura Stop" özelliği ile faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile günlük paketlerde maksimum 5 TL / 35 kontör, aylık paketlerde maksimum 100 TL / 700 kontör üstü ücretlendirilmeyerek abonelere limitsiz kullanım imkanı sağlanıyor.

  Vodafone, hem faturalı hem de ön ödemeli hatlarda, her bütçeye uygun günlük ve aylık 3G+ paketleri sunuyor.

  Şimdi kendi kullanım alışkanlıklarınıza uygun tarifenizi seçin, 3G teknolojisinin öncüsü Vodafone ile süper hızlı mobil internet deneyimini yaşamaya başlayın.

  Sadece cep telefonunuzla değil, mobil modem sayesinde bilgisayarınızla da dilediğiniz her yerden internete bağlananın.

  İnternet ve 3G+ hizmetlerini aktif hale getirip bu servisten yararlanmak için 3G yazıp 3636'ya göndermeniz yeterli.

  Ayrıca My Vodafone'da servis tercihleri adımında internet hizmetini açarak, 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak ve IVR kanallarını da kullanarak mobil internet kullanıcısı olabilirsiniz.


  MOBİL TV izleme imkanı


  Ücretlendirme;
  Vodafone Mobil TV servisine ilk kez abone olduğunuz takdirde, Mobil TV paket abonelikleri ilk 1 ay ÜCRETSİZDİR. Bununla birlikte, Mobil TV servisindeki diğer kanalları da 1 ay boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

  Mobil TV Paketleri ve Ücretlendirilmesi aşağıdaki gibidir:
  - Standart Paket : 5 TL / ay
  - Spor ve Eğlence Paketi: 5 TL / ay
  - Süper Paket: 7.5 TL / ay

  Mobil TV abonelikleri aylık sabit ücret karşılığında olmakla beraber, bu sabit ücretler dışında hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir. Mobil TV servisine abone olduğunuz takdirde, Mobil TV servisi için kullanılan datadan ücretlendirilmezsiniz.

  Tüm vergiler dahildir.
  1 TL = 8 Kontördür.


  KULLANIMI;
  Mobil TV servisini Vodafone live! üzerinden Mobil TV servisini kullanabilir ve üye olduğunuz paketin içeriğine göre, istediğiniz kanalları izleyebilirsiniz.

  Mobil TV Servisini daha kolay kullanmak için aşağıdaki komutları kullanabilirsiniz:

  "Abonelik" için:
  MTV AC yaz 3636'ya gönder

  Belirli bir Pakete abonelik için (standart paket, spor paketi, süper paket)
  MTV STANDART AC
  MTV SPOREGLENCE AC
  MTV SUPER AC
  Yaz 3636'ya gönder

  Telefonunuzun Mobil TV'yi destekleyip desteklemediğini görmek için
  MTV DESTEK yaz 3636'ya gönder

  Paket üyeliklerinizi görmek için
  MTV SORGU yaz 3636'ya gönder

  Aboneliğinizi yaptıktan sonra başka bir Mobil TV paketi eklemek için
  MTV PAKETADI EKLE yaz 3636'ya gönder

  Belirli bir paketi kapamak için
  MTV PAKETADI KAPAT yaz 3636'ya gönder

  AVEA DA 3G NELER VAR;

  Nasıl 3G abonesi olabilirim?
  3G abonesi olmak için Avea'ya 3G abonelik talebinde bulunmanız ve talebinizin Avea tarafından onaylanması gerekmektedir. Bireysel tarife kullanan abonelerimiz 3G yazıp 3334'e ücretsiz SMS göndererek; Avea yetkili bayileri üzerinden sözleşme imzalayarak; Avea web sitesi Online İşlemler'e giriş yapıp 3G abonelik talebinde bulunarak; Avea WAP sitesi İşlemler bölümünden abonelik talebinde bulunarak; Avea Müşteri Hizmetleri'ni (500) arayarak ve ister sesli yanıt sistemi isterlerse de operatörlere bağlanarak ve de *100# servisi İşlemler menüsünden 3G abonelik talebinde bulunarak 3G aboneliği başlatabilirler. Avea tarafından abonelik talebinin onaylanması durumunda aboneye bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kurumsal ve KOBI tarifesi kullanıcıları abonelerimiz Avea Müşteri Hizmetleri'ni (550) arayarak ve operatörlere bağlanarak; ilgili Avea bayileri aracılığı ile ve de Avea web sitesi Online İşlemler üzerinden abonelik talebinde bulunabilirler. Avea tarafından abonelik talebinin onaylanması durumunda aboneye bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

  3G aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?
  3G aboneliğinizi iptal etmek ve Avea 2G abonesi olarak 2G servis ve hizmetlerinden yararlanmak için Avea'ya 3G abonelik iptal talebinde bulunmanız ve talebinizin Avea tarafından onaylanması gerekmektedir. Bireysel tarife kullanan abonelerimiz IPTAL yazıp 3334'e ücretsiz SMS göndererek; Avea bayilerine başvurarak; Avea web sitesi Online İşlemler'e giriş yapıp 3G abonelik iptal talebinde bulunarak; Avea WAP sitesi İşlemler bölümünden abonelik iptal talebinde bulunarak; Avea Müşteri Hizmetleri'ni (500) arayarak ve ister sesli yanıt sistemi isterlerse de operatörlere bağlanarak ve de *100# servisi İşlemler menüsünden 3G abonelik iptal talebinde bulunarak 3G aboneliği iptal edebilir ve 2G abonesi olarak servis almaya devam edebilirler. Avea tarafından 3G abonelik iptal talebinin onaylanması durumunda aboneye bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kurumsal ve KOBI tarifesi kullanıcıları abonelerimiz Avea Müşteri Hizmetleri'ni (550) arayarak ve operatörlere bağlanarak; ilgili Avea bayileri aracılığı ile ve de Avea web sitesi Online İşlemler üzerinden 3G abonelik iptal talebinde bulunabilirler. Avea tarafından 3G abonelik iptal talebinin onaylanması durumunda aboneye bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

  3G geçişi ne zaman yapılacak?
  Bireysel veya kurumsal abonelerimiz 3G talebinde bulunduktan ve talep Avea tarafından olumlu olarak değerlendirildikten sonra; 3G aboneliği başlayacaktır. Hattın 3G'ye taşınma süresi hattın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Avea hattın başarılı olarak 3G'ye taşınması sonrasında aboneye bilgilendirme yapacaktır.

  Telefonumda ayar yapmam gerekir mi?
  3G aboneliği için 3G abonesi olmanız; 3G destekli cihaz kullanmanız ve 3G kapsama alanında olmanız gerekmektedir. Ayrıca telefonunuzun Ayarlar bölümünden “Dual Mode” veya “Çift Mod” seçeneğini de açmanız gerekmektedir. Bu sayede telefonunuz 2G ve 3G şebekeleri arasında kesintisiz geçiş yapabilecektir. Sadece 2G seçeneği açık telefonlar 3G şebekesine bağlanmaz; sadece 3G şebekesi açık telefonlar da 3G kapsaması olmayan alanlarda Avea şebekesine bağlantı yapamaz.

  3G fiyatları ne olacak?
  3G aboneliği yaptırdıktan sonra mevcut ses tarifenizi aynı koşullar ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Görüntülü konuş servisimiz tarife bağımsız, heryöne tüm vergiler dahil faturalı hatlar için dakikası 10 Kr; faturasız hatlar için dakikası 1 Kontör olarak ücretlendirilmektedir. Ücret artış periyodu 6 saniyedir. Data tarifeleri ve avantajlı 3G paketleri için [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.] sitesini veya [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.] adresini ziyaret edebilirsiniz

  Özel

  3G'den faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?
  3G şebekesindeki tüm servislerden yararlanmak için 3G destekli cep telefonuna veya 3G hızıyla internete bağlanmak için Avea Mobil Bağlantı paketine sahip olmanız yeterlidir.

  3G'de hangi servisleri kullanabileceğim?
  3G ile öncelikli olarak çok yüksek hızlarda internet erişimine sahip olacaksınız. Dilediğiniz zaman 3G şebekesinin desteklendiği yerlerden yüksek hızlada mobil bağlantı yapabilecek; ister cep telefonundan ister bilgisayardan kolayca internete bağlanabileceksiniz. 3G şebekesi sayesinde 1GB'lık bir veriyi 18 dakikada; 4 MB'lık bir şarkıyı da 5 saniye içerisinde indirmek mümkün olacak.

  Görüntülü konuşma servisleri ile sevdiklerinizle mesafe farkı olmaksızın birbirinizi görerek konuşabilecek ve hasret giderebileceksiniz.

  Avea Mobilvizyon servisi üzerinden TV izlemeye devam edebilecek; AveaMüzik servisleri üzerinden dilediğiniz şarkıları saniyeler içerisinde indirebileceksiniz.

  Şebeke üzerinden oynanabilen multiplayer oyunlar ile herkes rakibiniz; her yer oyun alanınız olacak.

  Bunlarla birlikte bir çok servis daha siz değerli abonelerimizin hizmetine sunulacak; 3G'den doya doya faydalanmanız sağlanacaktır.

  3G fiyatları ne olacak?
  3G aboneliği yaptırdıktan sonra mevcut ses tarifenizi aynı koşullar ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Görüntülü konuş servisimiz tarife bağımsız, heryöne tüm vergiler dahil faturalı hatlar için dakikası 10 Kr; faturasız hatlar için dakikası 1 Kontör olarak ücretlendirilmektedir. Ücret artış periyodu 6 saniyedir. Data tarifeleri ve avantajlı 3G paketleri için [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.] sitesini veya [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.] adresini ziyaret edebilirsiniz.

  3G abonesi olursam yurtdışında da bu hizmetten yararlanabilecek miyim?
  Avea ile roaming anlaşması yapmış operatörlerde sesli görüşme; data kullanımı veya görüntülü konuş hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güncel bilgi için Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

  3G destekli cihazlar hangileridir?
  Avea'nın sunacağı 3G servislerinden yararlanmak için telefonunuzun önünde kamera olması (telefonun ön tarafında yer alan kamera; sizin görüntünüzü karşı tarafa iletmeye yarar); telefonunuzun HSDPA ve/veya UMTS şebeke desteği olması (maksimum deneyim için HSDPA destekli telefon modellerini tercih ediniz) ve MobilTV servislerini (streaming desteği olması) desteklemesi yeterlidir. Ayrıca WMA/MP3 destekli telefonunuz ile müzik parçalarını da kolayca dinleyebilirsiniz.

  Büyük telefon üreticilerinin 3G destekli telefonları yukarıda sayılan özelliklere sahiptir.

  Genel

  2G Nedir?
  2G ikinci jenerasyon, 2. Nesil anlamanına gelmektedir, 2G kullanıcıların çağrı yapmaları ve SMS yollamalarını sağlayan eski mobil bir teknolojidir. 3G'den once Türkiye'de 2G teknolojisi kullanılmaktaydı.

  2.5G ve 2.75G ne demektir?
  2.Nesilin en büyük kısıtı data indirmeye elverişli olmamasıdır. Bu yüzden Avea ve dünyadaki diğer operatörler kendi şebekelerini önce 2.5 G'ye sonra da 2.75 G'ye geçirdiler. Bu gelişim şebekenin daha hızlı olmasını da beraberinde getirerek abonelerin mobil telefonları aracılığıyla internete girebilmelerini ve MMS yollayabilmelerini de sağladı. 2.75G "EDGE" olarak da bilinmektedir.

  3G nedir?
  3G tamamen yepyeni bir mobil şebekedir. Mümkün olan en yüksek hızdan yararlanmak suretiyle internette dolaşmayı, bilgiye ulaşmayı, veri indirmeyi, görüntülü konuşma yapmayı ve almayı sağlar. 3G şebekesinin daha hızlı oluşu veri hizmetlerinde daha iyi bir müşteri deneyimini de beraberinde getirmektedir.

  UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) nedir?
  3G, pekçok değişik teknolojiler kullanılarak sağlanabilir. UMTS işte bu 3G teknolojilerinden bir tanesidir. Herhangi bir "UMTS" cihazı Avea SIM kartı kullanmak suretiyle Avea 3G şebekesine ulaşmak için kullanılabilir .

  W-CDMA nedir? (Wideband CDMA)
  W-CDMA, UMTS "3G" teknolojisinin bir parçasıdır. WCDMA, 3G'nin kullanılan diğer bir ifade şeklidir.

  HSDPA nedir? (High Speed Packett Access)
  HSDPA aynı zamanda "3.5G" olarak adlandırılmaktadır. HSDPA, UMTS "3G" teknolojisinin daha geliştirilmiş halidir. 3.5G şebekesi 3G şebekesinden de hızlıdır. Bu Avea'nın müşterileri için sunduğu en yüksek hızda erişimi destekleyen türde bir şebekedir. Hem 3G ve hem de 3.5G cihazları Avea nın yeni şebekesine erişim sağlayabileceklerdir.

  Halihazırda kullandığım mevcut EDGE kartım çalışacak mı ? Bu 3G ile uyumlu mudur?
  Evet, mevcut EDGE veri kartları Avea'nın EDGE şebekesinde çalışmaya devam edecekler. Buna ilaveten, tüm Avea EDGE kartları 3G/3.5G ile uyumludur ve dolayısıyla yeni şebekeye erişimleri sözkonusudur.

  3G'nin 2G'ye göre avantajları nelerdir?
  3G sizin daha yüksek hıza çıkmanızı sağlar. Görüntülü konuşma da yapabilir ve alabilirsiniz.

  3G teknolojisi neden EDGE'den hızlıdır?
  3G, EDGE'den daha verimli bir teknolojidir. Bu nedenle, yeni 3G şebekemiz eski şebekemizden daha çok veri taşıyabilecek ve müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilecektir.

  3G'nin tarihçesinden bahseder misiniz?
  3G ilk 2001yılında Japonya'da lanse edildi. O zamandan beri Avrupa'nın pek çok ülkesi ve Amerika'da yayıldı. Türkiyedeki yetkililer 3G nin Türkiye'deki lansmanının Temmuz 2009'da olmasını öngörüyorlar. Böylece Avea'da gelişmiş bir mobil iletişim hizmeti sağlayacak olan yeni 3G şebekesinin kurulumunu gerçekleştirebilecektir.

  Eğer cep telefonum 2G destekli ise, 3G hizmetlerinden yararlanabilir miyim?
  Hayır, 3G'nin tüm hizmetlerinden yararlanabilmek için 3G ile uyumlu bir cihaz kullanılması gerekmektedir.

  3G abonesi olup da, cihazım 3G kapsamı dışındaysa ne olacak?
  2G kapsamı içinde, görüntülü ses özelliklerinden yararlanamayacaksınız. Bunun yanısıra bağlantı hızınız da GPRS / EDGE bağlantı hızında olacak.

  Cihazımın parametrelerini kendim seçerek oluşturmama gerek var mı? Bu telefon tipine mi bağlıdır?
  Hİçbir şey yapmanıza gerek yok. Cihazınız, lokasyonunuza bağlı olarak kendi kendine en iyi sinyali alarak bağlanacaktır. Şebekeyi, cihazınızın ekranında bu özelliğe atanarak belirlenmiş olan simge vasıtasıyla takip edebilirsiniz. Cihazındaki şebeke ayarlarını kontrol etmeniz gerekmektedir.

  3G kapsamasında olduğumu nasıl anlayacağım?
  Çoğu cihazların 3G erişimi aldıklarında ekranlarında 3G simgesi görülmektedir. Eğer bir cihaz bunu ekranında göstermiyorsa, telefonunuzun ayarlar mönüsünden bunu etkinleştirebilirsiniz.

  Mevcut Simkartlar ile 3G kullanılabilecek mi?
  3G'den yararlanmak için Simkart değişikliğine gerek yoktur. Mevcut simkartlar kullanılabilecektir.

  3G abonesi olmak için ek bir ücret ödenecek mi?
  Abonelik için ek bir ücret veya ek bir vergi alınmayacaktır.

  Görüntülü Konuş

  Görüntülü konuş için neye ihtiyacım var?
  Hem arayan hem de arananın ikisi de 3G kapsaması dahilinde olmalıdır. Her iki taraf da arama yapmak ve almak için görüntülü konuş uyumlu önde kamerası olan cihazlara ihtiyaç duyarlar.

  Nasıl görüntülü konuş yapabilirim?
  Bu, mobil telefon cihazınızın modeline gore değişmektedir. Sadece görüntülü konuşu tuşlayın yada tercihler mönüsünden "görüntülü konuş yapın" özelliğini seçmeniz yeterlidir.

  İnternet Taraması

  Cep telefonumdan internete bağlanmam için olması gereken ön koşullar nelerdir?
  2G veya 3G, mutlaka bir kapsama alanında olmanız, Wap / Web taraması uyumlu bir cihazınızın olması gerekmektedir.

  Data kartimi nasil kuracagim?
  Data kartınızı bilgisayarınıza taktığınızda, datakarttaki sürücüler aracılığıyla otomatik olarak kurulumu gerçekleştirecektir. Detaylar üreticinin kurulum kılavuzundan da edinilebilir.

  Mobil cep telefonumdan e-postalarıma ulaşabilir miyim?
  Avea Blackberry hizmetiniz varsa, kolaylıkla e-postalarınıza ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Wap/Web aracılığıyla kolaylıkla kişisel posta-kutunuza (GMail, Hotmail, vs..) ulaşabilirsiniz.

  Wap / Web portalına erişmem için 3G'ye ihtiyacım var mı?
  Wap portalına 2G şebekesiyle de ulaşabilirsiniz. 3G şebekesi daha hızlı bir tarama hizmeti sunacaktır.

  Mobil TV

  Kullanığım cep telefonum Avea Mobilvizyon ile uyumlu mu?
  Uyumlu olan cihazların listesi avea.com.tr'de mevcuttur.

  Yayın, canlı yayın mıdır?
  Kanallar canlı yayın yapmaktadır.

  Mobil Müzik

  Cihazım Avea Müzikİndir ile uyumlu mudur?
  Avea Müzikindirle uyumlu cihazların listesi avea web sitesinde mevcuttur.

  Müzikİndir'den nasıl müzik indirebilirim?
  100.000 den fazla şarkıyı bilgisayarına ya da mobil telefonuna aşağıda belirtilen yollarla indirebilirsiniz.

  - [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.]
  - wap.avea.com.tr veya wap.aveamuzik.com
  - 5555'e SMS atarak
  - Cihazınızdan *100# menu yaparak

  USB Stick

  USB Stick ile internete girebilmem için ne gibi ön koşullar gereklidir?
  2G ya da 3G kapsama alanında olunması ve eğer 3G şebekesi kullanılacaksa 3G abonesi olunması, USB Stick girişi olan bir bilgisayar kullanılması yeterlidir.


  DESTEKLEYEN TELEFON MARKALARI;

  APPLE IPHONE 3G - - 3.6 Mbps
  ASUS Nüvifone M20 Çift taraflı - 7.2 Mbps
  ASUS M530w/P736 - - -
  ASUS P550 - - -
  ASUS P565 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  ASUS P552W Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  BENQ SIEMENS EF81 Çift taraflı - -
  BLACKBERRY BOLD - - 3.6 Mbps
  HP iPAQ 914 - - 7.2 Mbps
  HP HP iPAQ (Silver) - - 7.2 Mbps
  HP Data Messenger - WAP ile 7.2 Mbps
  HTC Tytn II Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  HTC Touch 3G Tek taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  HTC Touch Cruise (P3650) Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  HTC Touch Diamond Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  HTC Touch Pro Tek taraflı - 7.2 Mbps
  HTC Touch Dual Çift taraflı - 3.6 Mbps
  I-MATE 810-F (Hummer) Tek taraflı - 7.2 Mbps
  LG KU990 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  LG KU380 Çift taraflı - -
  LG KF700 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  LG KF750 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  LG KS20 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  LG KF900 (Prada2) Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  LG KT520 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  MOTOROLA K3 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  MOTOROLA V3X Çift taraflı - -
  MOTOROLA V6 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  MOTOROLA V9 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  MOTOROLA VE538 Çift taraflı - -
  MOTOROLA Z8 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  NOKIA E71 Çift taraflı Yazılım+WAP 3.6 Mbps
  NOKIA 3120C Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA N97 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA 6120 classic Çift taraflı Yazılım+WAP 3.6 Mbps
  NOKIA 5320 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA 6151 - WAP ile -
  NOKIA 6233 Tek taraflı WAP ile -
  NOKIA 6267 Çift taraflı - -
  NOKIA 6280 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 6288 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 6290 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 6555 - WAP ile -
  NOKIA 6630 Tek taraflı WAP ile -
  NOKIA 6680 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 7390 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 7600 - - -
  NOKIA 7900 - WAP ile -
  NOKIA 5610 XpressMusic Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 5700 Döner kamera WAP ile -
  NOKIA 5800 XpressMusic Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA 6210 Navigator Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA 6220 classic Çift taraflı Yazılım+WAP 3.6 Mbps
  NOKIA 6500c - WAP ile -
  NOKIA 6500s Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 6600 fold Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 6600slide Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA 6700classic Tek taraflı WAP ile 10 Mbps
  NOKIA 8800 ARTE - - -
  NOKIA E51 Tek taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA E60 Kamera yok gelen görüntüyü almaktadır WAP ile -
  NOKIA E61 Kamera yok gelen görüntüyü almaktadır WAP ile -
  NOKIA E61i Tek taraflı WAP ile -
  NOKIA E63 Tek taraflı Yazılım+WAP -
  NOKIA E65 Tek taraflı Yazılım+WAP -
  NOKIA E66 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA E70 Tek taraflı WAP ile -
  NOKIA E75 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA E90 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA N70 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA N71 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA N73 Çift taraflı Yazılım+WAP -
  NOKIA N76 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA N78 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA N79 Çift taraflı Yazılım+WAP 3.6 Mbps
  NOKIA N80 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA N81 Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA N81 8GB Çift taraflı WAP ile -
  NOKIA N82 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA N85 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  NOKIA N90 Döner kamera WAP ile -
  NOKIA N91 Tek taraflı WAP ile -
  NOKIA N91 8GB Tek taraflı WAP ile -
  NOKIA N93 Döner kamera WAP ile -
  NOKIA N93i Döner kamera WAP ile -
  NOKIA N95 Çift taraflı Yazılım+WAP 3.6 Mbps
  NOKIA N95 (8GB) Çift taraflı Yazılım+WAP 3.6 Mbps
  NOKIA N96 Çift taraflı Yazılım+WAP 3.6 Mbps
  SAMSUNG M8800 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG GT-S5603 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG GT-BT7320 Omnio Pro Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG F400 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG G400 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG G810 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG GT-İ8910 Omnia HD Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG i550W Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG i600 Çift taraflı - 1.8 Mbps
  SAMSUNG i780 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  SAMSUNG i8510 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG i900 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG J800 Çift taraflı - -
  SAMSUNG L700 Çift taraflı WAP ile -
  SAMSUNG L760 Çift taraflı - -
  SAMSUNG L770 - - 3.6 Mbps
  SAMSUNG L811 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG M7603 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG S7330 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG S7350 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG S8003 Çift taraflı 3.6 Mbps
  SAMSUNG S8300 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG SGH-F480 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG SGH-G800 Çift taraflı - 7.2 Mbps
  SAMSUNG SGH-i200 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG SGH-i450 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG SGH-i560 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG U700 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  SAMSUNG U800 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SAMSUNG U900 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SAMSUNG Z540 Çift taraflı - -
  SIEMENS SXG75 Çift taraflı - -
  SONYERICSSON C510 Çift taraflı - -
  SONYERICSSON C702 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON C902 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON C903 Tek taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SONYERICSSON G502 - WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON G700i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON G705 Çift taraflı - 7.2 Mbps
  SONYERICSSON K530i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON K600i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON K610i Çift taraflı WAP ile -
  SONYERICSSON K660i Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON K770i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON K810i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON K850i Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON M600i - - -
  SONYERICSSON P1i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON P990i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON T700 Tek taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON T707 Tek taraflı WAP ile -
  SONYERICSSON W595 Tek taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON W760i - WAP ile -
  SONYERICSSON W850i Çift taraflı WAP ile -
  SONYERICSSON W880i Çift taraflı WAP ile -
  SONYERICSSON W890i Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON W900i Çift taraflı WAP ile -
  SONYERICSSON W902 Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON W910i Çift taraflı WAP ile 3.6 Mbps
  SONYERICSSON W950i - WAP ile -
  SONYERICSSON W960i Çift taraflı WAP ile -
  SONYERICSSON W995 Çift taraflı WAP ile 7.2 Mbps
  SONYERICSSON Z610i Çift taraflı - -
  SONYERICSSON Z800i Tek taraflı - -
  TOSHIBA G500 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  TOSHIBA G900 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  TOSHIBA G910 Çift taraflı - 3.6 Mbps
  TOSHIBA G810 - WAP ile 3.6 Mbps
  TREO 750 - - -

  Çift taraflı: Telefonun önünde ve arkasında kamera olup, gelen görüntülü görüşme talebini kabul eder, görüntülü arama başlatır.

  Tek taraflı: Telefonun tek tarafında kamera olup, gelen görüntülü görüşme talebini kabul eder.

  Döner kamera: Dönebilen bir kamera ile, gelen görüntülü görüşme talebini kabul eder, görüntülü arama başlatır.

  Benzer Konular
  Her yönüyle kentsel dönüşüm zirvesi Balıkesir'de
  Her yönüyle kentsel dönüşüm zirvesi Balıkesir'de Her yönüyle kentsel dönüşüm zirvesi Balıkesir'de Kentsel dönüşüm kavramının kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak için yapılması planlanan zirve, 22 Ekim'de gerçekleşecek
  LPG, Her Yönüyle Tüketicilerin Gözdesi
  LPG, Her Yönüyle Tüketicilerin Gözdesi LPG, Her Yönüyle Tüketicilerin Gözdesi Yönetim Kurulu Başkanı Şafak: Devamı İçin Tıklayınız... Devami...
  Her yönüyle kurban
  Her yönüyle kurban Her yönüyle kurban ibadetini yerine getirirken birtakım hususlara dikkat etmeliyiz. Devamı İçin Tıklayınız... Devami...
  Her yönüyle kurban
  Her yönüyle kurban ibadetini yerine getirirken birtakım hususlara dikkat etmeliyiz. Hayvanın cinsi, yaşı, niteliği, kesim vakti ve şekli, kurbanın sıhhatinin (geçerliliğinin) şartları
  İmamlık her yönüyle örnek olmaktır
  İmamlık her yönüyle örnek olmaktır İmamlık 130 cm önde olmak değil; herşeyiyle örnek olmak demektir İmam ve müezzin namaza gelirken yürüyüşüyle selamıyla ve tebessümüyle kendini gösterir. Din görevlis
  Yazar : Risale Forum
  İmbikten AşK sızarken...
  ...Lehçem LâL-ü Ebkem...

  http://img695.imageshack.us/img695/3348/lallllll.gif

 2. #2
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Mesajlar Mesajlar
  71
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 47 + 290


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  Kardeş yazı çok uzun olduğu için okumadım

  Ben 3g li oldum ama karşıda konuşacak kimse yok. Yakında ilan vereceğim, bir 3G'li aranıyor diye.
  Yazar : Risale Forum

 3. #3
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Nereden Yer
  DeNiZlİ
  Mesajlar Mesajlar
  4.270
  Blog Blog Girişleri
  2
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 1067 + 85120


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  Alıntı Niçün Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.]
  Kardeş yazı çok uzun olduğu için okumadım

  Ben 3g li oldum ama karşıda konuşacak kimse yok. Yakında ilan vereceğim, bir 3G'li aranıyor diye.
  bu benimde aklıma gelmişti ondan sonra vazgeçtim 3G den :P

  bi 10 sene sonra 3G li olmayı düşünüyorum o zaman herkes 3G li olur nasılsa
  Yazar : Risale Forum
  "Kuşluk vaktine andolsun,
  Karanlığı çöktüğü vakit geceye andolsun ki,
  Rabbin seni terk etmedi, sana darılmadı da...

  Muhakkak ki ahiret senin için dünyadan daha hayırlıdır"
  {Duha 1-4}

 4. #4
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nereden Yer
  HüZün SaRaYı!
  Mesajlar Mesajlar
  2.824
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 941 + 78204


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  ben 10 sene sonrada olamam böle giderse...Görünce ne olcak yanımda olmadıktan sonra mantıksız geliyor zatti...Çokta görmek istesem pc yetiyor...
  Yazar : Risale Forum
  İmbikten AşK sızarken...
  ...Lehçem LâL-ü Ebkem...

  http://img695.imageshack.us/img695/3348/lallllll.gif

 5. #5
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Mesajlar Mesajlar
  71
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 47 + 290


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  Ben Nokia N73 KULLANIYORUM. Bu telefonu aldığımda henüz ortada 3G gibi birşeyler yoktu. Geçenlerde bir arkadaşım bana seni 3G li edelim dedi ve bir mesaj çekti ben de 3G'li olmuş oldum
  Yazar : Risale Forum

 6. #6
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nereden Yer
  HüZün SaRaYı!
  Mesajlar Mesajlar
  2.824
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 941 + 78204


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  İyi efferim...Bi meziyet gibi sölüyor bide... şaka bi tarafa hayırlı getirsin size...
  Yazar : Risale Forum
  İmbikten AşK sızarken...
  ...Lehçem LâL-ü Ebkem...

  http://img695.imageshack.us/img695/3348/lallllll.gif

 7. #7
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Mesajlar Mesajlar
  71
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 47 + 290


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  Alıntı bardak Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.]
  İyi efferim...Bi meziyet gibi sölüyor bide... şaka bi tarafa hayırlı getirsin size...
  Sağolun ama henüz konuşacak kimse bulamadığım için nasıl birşey olduğunu bilemiyorum:
  Yazar : Risale Forum

 8. #8
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Aug 2008
  Nereden Yer
  istanbul
  Mesajlar Mesajlar
  592
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 167 + 9752


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  artık iyicene suyu çıktı.... kimseyi özleyemeyeceğiz mi biz artık yaf.... yetti be yetti... :P
  Yazar : Risale Forum
  “Onlar boş sözlerle, çirkin davranışlarla karşılaştıkları zaman, izzet ve şereflerini muhafaza ederek oradan geçip giderler.” Furkan Sûresi, 25:72.
  :gül:

 9. #9
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nereden Yer
  HüZün SaRaYı!
  Mesajlar Mesajlar
  2.824
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 941 + 78204


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  Amma dertli çıktı bizim anarkh de...
  Yazar : Risale Forum
  İmbikten AşK sızarken...
  ...Lehçem LâL-ü Ebkem...

  http://img695.imageshack.us/img695/3348/lallllll.gif

 10. #10
  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Nereden Yer
  DeNiZlİ
  Mesajlar Mesajlar
  4.270
  Blog Blog Girişleri
  2
  Tecrube  Tecrübe Puanı: 1067 + 85120


  Cevap: Her Yönüyle 3G

  Alıntı anarkh Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.]
  artık iyicene suyu çıktı.... kimseyi özleyemeyeceğiz mi biz artık yaf.... yetti be yetti... :P
  hiç bu açıdan bakmamıştım :H:

  evet ya özlem güzel bi duygu rahat bırakın duygularımızı
  Yazar : Risale Forum
  "Kuşluk vaktine andolsun,
  Karanlığı çöktüğü vakit geceye andolsun ki,
  Rabbin seni terk etmedi, sana darılmadı da...

  Muhakkak ki ahiret senin için dünyadan daha hayırlıdır"
  {Duha 1-4}

Facebook Yorumları

Facebook Giriş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Sosyal İmleme

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222